Anasayfa / FORMÜLLER / HALI ŞAMPUANI-ELDE OPAK& LEKE ÇIKARTICI&YUMUŞATICI

HALI ŞAMPUANI-ELDE OPAK& LEKE ÇIKARTICI&YUMUŞATICI Formüllerimizin revize süreci devam etmektedir

No : 138


Köpüklü yüzey aktif ve dispergatörler ile temizliğin yanısıra hidrojen peroksitdin formülde stabilizasyonu sağlanarak leke çıkarma özellği güçlendirilmiş makineye uygun halı şampuanı.


Print

HALI ŞAMPUANI-ELDE OPAK& LEKE ÇIKARTICI&YUMUŞATICI

Köpüklü yüzey aktif ve dispergatörler ile temizliğin yanısıra hidrojen peroksitdin formülde stabilizasyonu sağlanarak leke çıkarma özellği güçlendirilmiş makineye uygun halı şampuanı.

Özellikler

Görünüm: opak, sıvı

pH: 5,5-6

Stability: Parfümünüz ile stabilite testi yapınız.

Formülasyon

  Faz   Ticari Adı   Kimyasal Adı   Kategori   %
ACUSOL 820 Acrylic/Acrylate Ester Copolymer Kıvamlaştırıcı 4
TEQROSYL 30 Sodium lauryl sarcosinate 2. Yüzey Aktif 6
TEQPON SLS Sodium Lauryl Sulfate 1. Yüzey Aktif 10
ACUSOL 497N ;497NG Acrylic/Maleic Copolymer 3
TEQPHOS 2060 Diethylene triamine penta methylene phosphonic Acid Şelatlama Ajanı 0.500
HİDROGEN PEROXIDE%50 HYDROGEN PEROXIDE%50 3
BIOSOFT X 9966T Anyonik/Amfoterik/nonyonik karışım 2. Yüzey Aktif 2
TEQFEEL DET 335 V2 Siloxane Polyalkyleneoxide Copolymer 1. Yüzey Aktif 0.030
ACUSOL OP 305 Opaklaştırıcı Estetik Modifiye Ajan 1.000
TUZ 3
TEQFEEL DET 47 Quat bazlı hidrofil bir polimerdir Kondisyoner 2
DEİYONİZE SU 100 E TAMAMLANIR
KATHON CG ICP II MIXTURE OF METHYL CHLORO ISOTHIAZOLINONE & METHYL ISOTHIAZOLINONE Koruyucu 0.100
ESANS 2.5
AMP 2000

Uyarılar

Opaklaştırıcıyı ağırlığının 5 katı suyuniçinde çözdükten sonra suya ilave ediniz.


Verilen tüm formüller yol gösterici niteliktedir. Ürünlerdeki patent hakkı üreticiye aittir

Proses

Ham maddeler suyun içinde sırası ile karıştırılır.  

Kale Kimya`dan tedarik edilebilecek Hammaddeler

ACUSOL 820

Anyonik akrilik polimer. Nötralizasyon gereklidir. Genel temizlik, bulaşık deterjanı, sıvı çamaşır deterjanı gibi genel amaçlı ürünlerde kullanılabilir. Kullanım pHı 7-9. Kullanım oranı: %3-4

TEQROSYL 30

Özellikle klora karşı dayanıklılığı yüksek anyonik yüzey aktif.Kozmatik-detarjanda köpük arttırıcı özelliğinden dolayı ikincil yüzey aktif madde olarak kullanılır. Kıvamlı çamaşır suyu (%2-5), Detarjan ve Kozmetik (%3-10), Bebe şampuanı (%3-8)

TEQPON SLS

Anyonik yüzeyaktif olup hem sert hem de yumuşak suda çok iyi bir köpük profili vardır. Çamaşır deterjanı tozları ve tabletleri için ideal, yüksek kütle yoğunluğuna sahip bir iğne olarak tedarik edilir. Şampuan ve duş jelleri gibi kişisel bakım formülasyonlarında birincil yüzeyaktif olarak da kullanılabilir. Aynı zamanda diş macunları ve ağız gargaraları için de kullanılır.

ACUSOL 497N ;497NG

Çok iyi dispersanttır. Akriklik homopolimerlerden daha yüksek kelatlama kapasitesi. Sürekli yüksek stabilitesi sayesinde I&I uygulamalarında mükemmel yemek kiri sökücü olarak çalışır.

TEQPHOS 2060

Metal iyonlarını bağlama özelliği vardır. Dispersiyon etkisi sayesinde etkili sequesteran özellik istenen formüller için çok yoğun bir üründür. Soğutma, boiler su sistemlerinde kireç ve korozyon inhibitörü olarak, metal kaplama formüllerinde, kağıt sanayi kimyasallarında ve temizlik formülasyonlarında kullanılır.

BIOSOFT X 9966T

Peroksit kıvamlaştırmada formülün uzun süreli stabilizasyonunu saglar. Temizleme etkisi vardır. Toplam aktifi arttırır. Hem beyaz hem renkli camasirlarda kullanilabilinen leke sokme amacli kıvamlı peroksit formülasyonları(%6-15)

TEQFEEL DET 335 V2

TEQFEEL DET 335 V2 süperyayıcı organomodifiye kopolimerdir. pH2-12 arasında en etkili yüzey gerilimi düşürücü performans gösterir. Buhar önleme; çabuk kuruma, sert su lekelerini önleme gibi etkileri için kullanılmaktadır.

ACUSOL OP 305

Opaklaştırıcı madde olarak bilinir. Su bazlı, stiren / akrilik emülsiyon olup, çamaşır ve bulaşık yıkama deterjanları ve ev temizleyicileri gibi günlük kullanım ve endüstriyel ürünlerde opaklaştırıcı olarak kullanılır.

TEQFEEL DET 47

Quat bazlı hidrofil bir polimerdir. Kumaşa kazandırdığı hacim ve elastomeriklik ile ön plana çıkmaktadır. Hemen hemen her tip kumaşta kaygan ve yumuşak bir tuşesi vardır. Teqfeel DET 47 tüm kumaşlarda kullanılabilir özellikle doğal kumaşlarda çok iyi sonuç verir. Avantajları; Hidrofilik , yumuşak, ipeksi hissiyatın aynı sıra hacimli bir el hissiyatı verir. Sentetik kumaşın hidrofilitesini artırır. Kumaşın streçinin geri dönüşünü sağlar elastikiyeti artırır. Mükemmel kimyasal stabiliteye sahiptir. Yüksek sıcaklığa, kimyasala, tuza, pH ve hızlı karışıma dayanır. Emüsyon yapılması kolaydır Tekrar boyanabilir Sarartması yoktur

KATHON CG ICP II

Biosit üreten firmalar için yüksek aktivitede çok geniş spektrumlu bakteri, mantar ve mayaya karşı etkili konsantre koruyucu.

Designed & Developed by CLA23 Web Lab CLA23 Web Lab | Copyright © 2015 Kale Kimya