Anasayfa / FORMÜLLER / Duş jeli - Nivea Man Active Muadili

Duş jeli - Nivea Man Active Muadili Formüllerimizin revize süreci devam etmektedir

No : 1159Print

Duş jeli - Nivea Man Active Muadili

Özellikler

Görünüm: viskoz .sedefli

pH: 5.5-6

Stability: Parfümünüz ile stabilite testi yapınız.

Uyarılar


Verilen tüm formüller yol gösterici niteliktedir. Ürünlerdeki patent hakkı üreticiye aittir

Proses

Su alınır ve içerisine UCARE JR 30 eklenerek 20-25 dakika çözülünceye kadar karıştırılır. Tamamen çözüldükten sonra Aculyn Excel ilave edilir % 48 lik NaOH ile pH 8e yükseltilip karıştırılır ve sonrasında Cosmacol Aes 70-2-24 eklenerek çözülünceye kadar karıştırılır. Daha sonra kalan yüzey aktifler ilave edilerek karıştırılır. Sonrasında %20 lik citric acid ile pH5,5-6 arasına ayarlanır. Kalan girdiler sırası ile ilave edilir ve her hammadde çözülünceye kadar karıştırılır. Tuz ile viskozite ayarı yapılarak proses tamamlanır.

Kale Kimya`dan tedarik edilebilecek Hammaddeler

ACULYN EXCEL

Temizlik ürünlerinde kıvam ve askıda tutma amaçlı kullanılan polimer. Düşük pH larda askıda tutar ve transparan özellik verir. Yeni jenerasyon koruyucuların ph aralıklarına uygundur.

COSMACOL AES 70224

Anyonik, köpüğü yüksek, tuz ile viskozite alabilen yüzey aktif madde. Şampuan, sıvı sabun gibi tüm yağ alma amaçlı ürünlerde kullanılır. şampuan (%8-18), Sıvı sabun (%7-15), Sıvı Detarjan (%5-15),Cam sil(%0.2-1)

MILCOSIDE 200

EcoSense 1200 noniyonik bir lauril glukosiddir.Noniyonik yapısı sayesinde , katyonik maddeler de dahil olmak üzere yüzey aktif maddeler ve polimerler ile uyumlu, orta ila yüksek kararlı köpük üretir. EcoSense 1200 , koruyucu içermez ve düşük eko-toksisiteye ve toksisiteyesahiptir, kolayca biyolojik olarak parçalanabilir ve% 100 bitkisel menşelidir. Bu ürün ile ,şampuan, duş jeli , banyo köpüğü, el ve yüz temizleyici, sıvı sabun, saç kremi ve bebek ıslak mendili gibi birçok formülü yapabilirsiniz.

FLUIDIPURE 8G

Tüm cilt tiplerinin bakımı için mükemmel biomimetik aktiftir. Şekerle kombine edilmiş glisin ve Caprylic Acidin Aminovectoru olan, ciltte ve kozmetik formülasyonların içindeki mikrobik çoğalmaya karşı mücadeleye yardımcı olur. Formülasyona zen yaklaşımı için sıvı kullanmaya hazırdır. Cildin doğal asidik dengesini korur. Güzel bir cilt için sebum üretimini kontrol eder, hoş olmayan vücut kokularıyla mücadeleye yardımcı olur. Kafa derisi kızarıklık, saç yağlanması ve kepekle mücadele eder. Aynı zamanda, hoş olmayan kafa derisi kokularıyla mücadele etmeye yardımcı olur.

GLİSERİN (PHARMA)

Gliserin cilt bakım formülasyonlarında en önemli ve en yaygın olarak kullanılan maddelerden biridir. Suda çözünen, kokusuz, renksiz, doğal nemlendirici olan gliserin, yaygın olarak nemlendirici, çözücü veya yağlayıcı olarak kullanılır.

TEQFEEL BAX

Yapışkanlık ve yağlılık hissi yaratmaz, Saçı düzleştirme etkisi vardır. Uçuşmayı engeller kabarık sacları düzleştirir.Saçta kalan 7/24 gibi saç bakım ürünlerinde, Şampuanlarda, Durulanabilin saç kremlerinde, Saç serumlarında kullanılabilir.

TEQIN B 30

Amfoterik, iritasyon düşürücü, yumuşak temizleme etkisi olan ikincil yüzey aktif madde. Şampuan, sıvı sabun, ıslak mendil de kullanılır.

UCARE JR 30 M

Saç üzerinde güçlü kondisyoner efekti sağlar.Silikonlarla uyumlu versyonudur. Şampuan, şekillendirici, serum da ıslak tarama, kuru tarama ve bakım amaçlı kullanılır.

TEQ HE

Şampuan, duş jeli, sıvı sabunlarda geri ya?land?r?c? olarak kullan?lan emollient gliserol etoksilat elde edilen bir esterdir. Bu şampuan, duş jelleri ve banyo köpüğü formülasyonları için, berrak, açık sarı renkli bir hidrofilik yumuşatıcı ve uçucu yağlar ve kokular ve O / W emülsiyonları, kremler ve losyonlar için bir ko-emülsiyonlaştırıcı için bir çözünürlük güçlendirici.

VERSTATIL PC

Modern cilt bakımı konsepti.Verstatil PC paraben ve formaldehit içermez. O / w- ve W / O-emülsiyon bazlı ürünler, jeller,toniklerde kullanılabilir.Herhangi bir pH sınırlaması yoktur Verstatil pc hidrolize karşı stabil ve elektrolitler ile uyumludur. Sonuç olarak, ürün stabilitesi üzerindeki Verstatil PC etkisi.

Designed & Developed by CLA23 Web Lab CLA23 Web Lab | Copyright © 2015 Kale Kimya