Anasayfa / FORMÜLLER / ŞAMPUAN SULFAT İÇERMEZ-KURU YIPRANMIŞ SAÇLAR

ŞAMPUAN SULFAT İÇERMEZ-KURU YIPRANMIŞ SAÇLAR Formüllerimizin revize süreci devam etmektedir

No : 716


Ihlamur extraktı ile güzel bir volume veren sulfat içermiyen şampuan, kullanılan yeni teknoloji silikonlar ile çok iyi ıslak, kuru tarama sağlar.


Print

ŞAMPUAN SULFAT İÇERMEZ-KURU YIPRANMIŞ SAÇLAR

Ihlamur extraktı ile güzel bir volume veren sulfat içermiyen şampuan, kullanılan yeni teknoloji silikonlar ile çok iyi ıslak, kuru tarama sağlar.

Özellikler

Görünüm: Opak, viskoz

pH: 5,5-6

Stability: Parfümünüz ile stabilite testi yapınız.

Formülasyon

  Faz   Ticari Adı   Kimyasal Adı   Kategori   %
OPULYN 301/ ACUSOL 301 Sodium styrene / acrylates copolymer Estetik Modifiye Ajan 0.700
CITRIC ACID (ANHYDROUS)/BBCA ALKYL AMIDO PROPYL BETAINE 35% 0.100
COSMACOL ELI C12-13 Alkyl Lactat Kıvamlaştırıcı 0.700
DERMOFEEL PA 3 Sodium Phytate; Aqua Şelatlama Ajanı 0.100
TEQPEARL 771 Sodium Laureth Sulfate (and) Glycol Distearate (and) Cocamide MEA (and) Laureth-10 Estetik Modifiye Ajan 2.5
ELOPERS PM 110 C8-10 Alkylpolyglycoside 2. Yüzey Aktif 20
TEQFEEL BAX Bis-Cetearyl Amodimethicone Kondisyoner 1.000
SODYUM KLORUR CITRIC ACID(ANHYDROUS) 1.000
TEQ HE Peg 7 Glyceryl Cocoate Yağlandırıcı; Humektan 0.500
TEQIN B 30 Coco Amido Propyl Betain % 35 2. Yüzey Aktif 5
TILICINE Tilia argentea Bud Extract; Water, Glycerol, Aktif Madde 2
UCARE JR 30 M Polyquaternium 10 Kondisyoner 0.400
DEİYONİZE SU 57.5
FAZ VERSTATIL BP Phenoxyetanol; Benzoic Acid Koruyucu 1.000

Uyarılar


Verilen tüm formüller yol gösterici niteliktedir. Ürünlerdeki patent hakkı üreticiye aittir

Proses

Ucare JR 30 M bir miktar suda çözülür. Acusol OP 301 kendi miktarının 5 katı kadar suda çözünür .Geri kalan suya dermofeel PA-3 ilave edilir sonra  ELopers PM 110 çözülür , Betain iave edilir. çözündükten sonra sırasıyla cosmacol eli eklenir 15dk karıştırılır. PQ 10 ,silsoft care ,teq he , teqsorb T 20 P, acusol op 301 , elopearl PN 220 , tilicine sırasıyla ilave edilir.En son tuz ilave edilir .

Kale Kimya`dan tedarik edilebilecek Hammaddeler

ELOPERS PM 110

Bitkisel kökenli ürünlerden üretilen, iritasyonu düşük, köpüğü yüksek ve temizlemesi çok iyi nonionik yüzey aktif.

COSMACOL ELI

Deodorantlarda 24 saat deodorant efekti etki verme ve şampuanlarda da düŞük tuz ile kIvam verme özelliği vardır. Cocoamide DEA muadili olarak kullanılan kıvamlaştırıcı. Kozmetikte yağlandırıcı olarak kullanılır. AHA esteridir, enzimatik deo etkisinden dolayı deo etkili ürünler yapılabilir. İritasyon düşürür. Şampuan, sıvı sabun, duş jeli, deodorant, krem de kullanılır. Güneş ürünleridde spf artrıcı rol oynar.

OPULYN 301/ ACUSOL 301

Sıvı sabun ve şampuanda opak ürün yapmak amaçlı kullanılır. Sıvı el sabunu, şampuanlarda. (%0,25-1) Geniş formülle edilebilirlik, uygun fiyat,soğuk karışım formüllerinde kullanılabilirlik, tuz toleransı. Banyo ve duş jelleri,sıvı el sabunları,şampuanlar da kullanılır.

TEQPEARL 771

Sedef görüntüsü veren yüzey aktif madde karışımı.

UCARE JR 30 M

Saç üzerinde güçlü kondisyoner efekti sağlar.Silikonlarla uyumlu versyonudur. Şampuan, şekillendirici, serum da ıslak tarama, kuru tarama ve bakım amaçlı kullanılır.

TEQFEEL BAX

Yapışkanlık ve yağlılık hissi yaratmaz, Saçı düzleştirme etkisi vardır. Uçuşmayı engeller kabarık sacları düzleştirir.Saçta kalan 7/24 gibi saç bakım ürünlerinde, Şampuanlarda, Durulanabilin saç kremlerinde, Saç serumlarında kullanılabilir.

TEQ HE

Şampuan, duş jeli, sıvı sabunlarda geri ya?land?r?c? olarak kullan?lan emollient gliserol etoksilat elde edilen bir esterdir. Bu şampuan, duş jelleri ve banyo köpüğü formülasyonları için, berrak, açık sarı renkli bir hidrofilik yumuşatıcı ve uçucu yağlar ve kokular ve O / W emülsiyonları, kremler ve losyonlar için bir ko-emülsiyonlaştırıcı için bir çözünürlük güçlendirici.

TEQIN B 30

Amfoterik, iritasyon düşürücü, yumuşak temizleme etkisi olan ikincil yüzey aktif madde. Şampuan, sıvı sabun, ıslak mendil de kullanılır.

DERMOFEEL PA 3

Tüm kozmetik ve diş bakım ürünlerinde kullanılabilecek doğal EDTA alternatifi. MIN: 0.05 MAX: 0.2

TILICINE

Hacim verici, saçta antistatik etki, hacim sağlayan bitkisel aktif. Koruyucu tabaka oluşturur. Ciltte ve saçta nemlendirme özelliği vardır.

VERSTATIL BP

Zamanla renk değişimine sebep olmayan koruyucu. Halojenik maddeler içermez. Ekonomiktir. Paraben ve formaldehit içermez,Kullanım oranı: %0,5 - 1,0,Bakteri ve mantara karşı etkilidir.

Designed & Developed by CLA23 Web Lab CLA23 Web Lab | Copyright © 2015 Kale Kimya